wordpress temaları

WordPress Hosting Nedir ?

Wordpress, son yılların yükselen yıldızı CMS (Content Management System). Wordpress Hosting ise, bu yazılımın en iyi şekilde çalışabilmesi için uyarlanmış sunucular üzerinde sunulan, themeforest eklentileri ve temalarıyla tam uyumlu çalışabilen bir hosting sistemini ifade etmektedir. Wordpress Hosting Türkiye merkezli bir sunucudan veriliyorsa daha da efektif sonuçlar alacağınız tartışılmazdır.

Wordpress php kod diline ve sunucu yapısına yeni terimler eklemiş, devrim niteliğinde bir altyapıdır. Günümüzde global ziyaretçiye sahip pek çok büyük site bile Wordpress alt yapısı kullanmaktadır. Hızlı, efektif, devamlı güncellenen ve güvenilir bir kod yapısı vardır. Ayrıca açık kaynak kodu içermesinden dolayı, çok sayıda eklenti ve tema geliştiricisine sahiptir.

Wordpress hosting, yazılımın gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan hosting planıdır. Zira wordpress dinamik içerikleri, altta çalışan eklentileriyle tam bir işletim sistemidir. Ve genel-geçer hosting parametreleriyle çok verimli çalışmayabilir. Özellikle sistem kaynaklarının kullanımının pek çok hosting tipinde  sınırlaması wordpress hosting isminde özel bir hosting planı gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. Siz de wordpress uyumlu hosting paketlerimizden birini alarak, kullanacağınız plesk ya da cpanel üzerinden wordpress eklentisini seçip bir tıkla hostinginiz üzerinde wordpress alt yapısına sahip olabilirsiniz.


Hosting Billing Automation by WISECP