wordpress temaları

GOOGLE HARİTALAR

Google tarafından hizmete sunulmuş çevrimiçi ve çevrimdışı kullanıma hazır haritalama servisidir. Dilediğiniz işletme veya konuma kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Google haritalar sayesinde en hızlı ve düzgün yol haritası üzerinden ulaşmak istediğiniz konuma en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Günümüzde kullanılmakta olan en popüler uygulama olmaktadır. Bu özelliğiyle de sıklıkla yapılan güncellemeleri her zaman geniş harita ve konum bilgisine sahip olmaktadır. Dilerseniz sadece anahtar kelimeler sayesinde bile istediğiniz konumu bulup ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır. İstediğiniz mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsizdir.

GOOGLE HARİTALAR ÖZELLİKLERİ

  • Çevrimdışı harita kullanımı
  • Haritaya yer ekleme
  • Yol durumu
  • Değiştirilebilen görünümler
  • Anahtar kelime ile konum bulma

 

GOOGLE MAPS

Google tarafından hizmete sunulan web tabanı haritalama sistemidir. Oldukça geniş bir harita sistemine sahip olan Google Maps sayesinde dünyanın istediğiniz ülke, şehir, cadde ve hatta sokaklarına dahi ulaşabilirsiniz. Tüm harita bilgileri sisteminde mevcut olup oldukça geniş bir ağa sahiptir. Dünyanın en büyük online harita sistemi olan Google Maps tüm dünyayı dijital olarak sergilemektedir. Dünyanın her yerinde ki AVM, hastane gibi yerlerin konumlarına ulaşıyor hatta bu konumlara hangi taşıtlarla ne kadar sürede ve nasıl varacağınız hakkında bilgi bile veriyor. Google Maps sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz konuma kolaylıkla ulaşmanız sağlanıyor. Günümüzde kullandığımız konum bildirme, navigasyon gibi uygulamaların tümü Google Maps ile bağlantılıdır.

GOOGLE ADRES EKLEME

Google adres ekleme sayesinde iş yeri konumuzu kullanarak müşterilerinizin sizin konumunuza kolaylıkla ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Bu hizmet günümüz de kalabalıklaşan şehir hayatı için oldukça vazgeçilmezdir. Sizlerde konumunuza ulaşmak isteyen kişilere uzun uzadıya yol tariflerinde bulunmaktansa Google adres ekleme sayesinde eklediğiniz adresin linkini paylaşarak çok büyük bir işten feragat etmiş olursunuz. Bu hizmet sadece iş yerleri için değil dilenirse apartman veya kişisel daireniz için de kullanılmaktadır. Sizlerde eklediğiniz adrese dilediğiniz adres ismini koyarak ulaşman isteyen kişilere bu şekilde çok daha kolay yardımcı olabilirsiniz. Bu hizmet Google haritalar tarafından tamamen ücretsiz verilmektedir. Bizler de SD MEDYA olarak dileyen kullanıcılara bu hizmeti almalarında destek olmaktayız. Sizlerde bizden uzman destek almak için lütfen web sitemizi sdmedya.net ziyaret ediniz.

GOOGLE ADRES EKLEME ÜCRETLERİ

Yaptırılmak istenilen işe göre alacağınız hizmet değişeceğinden net bir fiyat bilgisi verememekteyiz. Sizler de lütfen diğer tüm hizmetlerimizle alakalı daha detaylı bilgi almak için ve daha net bir fiyat bilgisi için lütfen web sitemizi sdmedya.net adresimizi ziyaret ediniz.

SIK SORULAN SORULAR

 

  1. Google Maps ile neler yapılabilir?

Dünyanın her yeriyle alakalı aramalar yapıp adreslere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kendi konumunuzu da adreslere ekleyebilmektesiniz.

  1. Google harita nasıl kullanılır?

Android veya İOS üzerinden uygulamayı indirip tamamen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

  1. Google Haritalar ne zaman çekildi?

Google haritalar sürekli olarak güncel şekilde çekilip maps tarafından güncellenmektedir.


Hosting Billing Automation by WISECP