wordpress temaları

WORDPRESS TEMA

WordPress tema, 2003 yılında iki kişinin bir araya gelerek yaptığı çalışmalar sonucunda ortaya çıkan açık kaynak kodlu içerik sistemidir. WordPress daha çok blogların sayfa görünümü dizaynında kullanılmaktadır. İster yeni açacağınız blog da isterseniz ise mevcutta kullandığınız bloğun temasını değiştirirken kullanılır. WordPress sitenin görünümü ve işlevini belirler. Seçmiş olduğunuz temaya göre sitenin amacı ve içeriği belli olur.

WORDPRESS TEMA ÖZELLİKLERİ

  • Benzersiz bir görünüm vb.
  • Göz alıcı tasarım
  • Sınırsız renk seçeneği
  • Birden çok amaca hizmet
  • Seçkin görüntü

WORDPRESS TEMALARI

WordPress temaları siteniz için oldukça önemlidir. Bu temalar sayesinde web sitenizin görüntü kalitesi artacağından kullanıcıların dikkatini çekmek için oldukça önemlidir. WordPress temaları seçiminde görüntüsü ve özellikleri önemli olduğu adar performansı da oldukça önemlidir. Sizler de kullandığınız temanın performansını bazı sitelerden öğrenebilirsiniz. Temanızı seçerken mobil görünümüne de önem vermeniz gerekmektedir. Çünkü günümüz de web sitelerine girişlerin büyük bir kısmı mobil cihazlardan yapılmaktadır. Bu da mobil görünümün ne kadar önemli olduğu anlamına gelir. Tasarım olarak ise sade, göz yormayan, ve birbiriyle uyumlu renk kombinasyonlarını tercih etmenizde fayda var. WordPress temanız standartlara ne kadar uygun ise web sitenizden alacağınız performans da ona göre artmaktadır. Bizler SD MEDYA olarak siz değerli kullanıcılara profesyonel olarak WordPress temaları hizmet vermekteyiz.

ÜCRETSİZ WORDPRESS TEMALARI

WordPress temaları ister ücretli ister ücretsiz olarak hizmet alabileceğiniz bir hizmettir. Ücretsiz kullanım sağlayabileceğiniz uygulamaları araştırmalar sonucunda bulabilir dilediğiniz şekilde olan temalara ulaşabilirsiniz. Günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Sonuçta çağımız internet çağı olduğundan ve internet kullanıcılarının WorPress temasına ihtiyacı olduğundan ücretsiz temalar oldukça popülerdir. Sizler de ücretsiz temalara ulaşmak için ve diğer tüm temalar için bizlere sdmedya.net adresinden ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

WORDPRESS TEMA ÜCRETLERİ

Wordpress temalar oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Bu sebeple hepsi farklılık içerdiğinden ücretlendirme konusunda da sabit ve tek bir fiyat bulunmamaktadır. Sizler de fiyat bilgisi almak için lütfen web sitemizi sdmedya.net adresimizi ziyaret ediniz.

SIK SORULAN SORULAR

 

  1. WordPress temalar ücretsiz mi?

Ücretli ve ücretsiz temalar bulunmaktadır. İstediğiniz temayla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizlere SD MEDYA web adresimizden sdmedya.net ulaşınız.

  1. WordPress Tema ne demek?

Kullanmış olduğunuz veya yeni açacağınız site ve bloglarınız da içerikle ilgili görsel tasarıma WordPress tema denilmektedir. Web sitesi için oldukça önemli olduğundan profesyonel hizmet almak gerekmektedir.

 

  1. WordPress haber teması nasıl kurulur?

İçeriğe tamamen uyumlu dizayn edilmiş sade ve şeffaf şekilde olarak dizayn edilmiş bir tema kullanmak gerekmektedir. Bizler WordPress teması kurmakta uzman ekimizle sizlere destek olmaktan keyif duyarız.


Hosting Billing Automation by WISECP